Fotografie Jakub Gulyás

Objavte ženskú krásu v Institut Esthederm ART počas výstavy fotografií Jakuba Gulyása "V znamení krásy". Kozmetický salón Institut Esthederm ART je miesto, kde sa umenie našej pleti stretáva s umením ako takým.

Umenie, teda ART, v podobe krásnych obrazov, fotiek a iných umeleckých diel. V našom salóne sme sa rozhodli dať priestor aj profesionálnym umelcom. Dva krát do roka si Vás dovolíme pozvať na jedinečnú výstavu osobností súčasnej výtvarnej umeleckej scény a v našich priestoroch vám tak umožniť stretnutie i so samotnými autormi . Prvou výstavou týchto polročných cyklických obmien je výstava autora Jakuba Gulyása a my sme radi, že jeho tvorbu Vám u nás na čas sprístupníme. Jednoducho, kozmetický salón Institut Esthederm ART je miesto, kde si umenie našlo svoje MIESTO.

Salón Institut Esthederm ART nájdete v Bratislave na Plynárenskej ulici č. 6. Počas trvania výstavy 3.5.2018 - 31.8.2018 máte jedinečnú šancu si vystavené originály zakúpiť priamo v našom salóne alebo online na našej stránke.

Tešíme sa na Vašu návštevu :)