ESTHEDERM ADAPTASUN PROTECTIVE SILKY BODY MIST - luxusná opaľovacia hmla pre extrémne slnko *** 150ml
55,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

ADAPTASUN PROTECTIVE SILKY BODY MIST

Nová opaľovacia starostlivosť pre dokonalé opálenie. Ochranný a hodvábny body mist (hodvábna hmla) pokožku chráni a zároveň optimalizuje prirodzené opaľovanie, zachováva kvalitu a mladistvosť pleti počas slnenia.

  • ľahká a neviditeľná textúra
  • jednoduchá aplikácia
  • odolný voči vode a potu
  • efektný on-off uzáver

Ochrana pred slnkom - tri hviezdičky ***

Rýchle a dlhotrvajúce žiarivé opálenie. Pleť je krásna, jemná a žiarivo mladistvá. Navyše ideálne vyživená, saténovo hebká a príjemne voňajúca. Pokožka odhaľuje svoju plnú krásu pri pobyte na slnku.

Pre normálnu/tolerantnú pokožku, ktorá sa dobre opaľuje a len výnimočne sa spáli. Vhodná pre extrémne slnko - exotika, ... Nevhodné pre pleť so sklonom k pigmentovým škvrnám.

Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne a veľkoryso aplikujte na suchú alebo vlhkú pokožku vo vzdialenosti 20cm od tela pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Aplikáciu opakujte každé 2hodiny alebo po plávaní, po utretí uterákom alebo pri športe.

*Vyhnite sa nadmernému vystaveniu slnku najmä v čase okolo obeda, kedy je slnko najintenzívnejšie. Nevystavujte deti priamemu slnečnému žiareniu.

Flaška 150ml

Tento produkt je súčasťou akcie Darček na leto 2021 :
Pri kúpe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Vás odmeníme skvelým darčekom: pleťovou maskou s protivráskovým efektom LIFT & REPAIR INSTANT REPULP MASK v hodnote 49€ :) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2021_2 :
Pri kúpe štyroch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 2x skvelý darček: pleťovú masku s protivráskovým efektom LIFT & REPAIR INSTANT REPULP MASK v hodnote 2x49€ :) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2020_3 :
Pri kúpe šiestich rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 3x skvelý darček: pleťovú masku s protivráskovým efektom LIFT & REPAIR INSTANT REPULP MASK v hodnote 3x49€ : Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.


Súvisiace produkty