ESTHEDERM LETNÝ DARČEK

Akcia bola ukončená 31.8.2023

Krásne slnečné letné dni sú v plnom prúde. Aby sme si ich mohli užiť naplno, pripravili sme si pre Vás skvelý darček. Pri nákupe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM SUN CARE dostanete od nás ako darček obľúbené mlieko po opaľovaní ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION 200ml v hodnote 60€ :)

Stačí, ak si do objednávky pridáte dva rôzne opaľovacie produkty a darčekový produkt Vám bude do objednávky automaticky vložený. Ak si objednáte 4 letné produkty, darčeky dostanete dva, atď ;)

ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION je telové mlieko po opaľovaní, ktoré upokojuje, hydratuje a zároveň predlžuje opálenie. Pokožka ho ľahko absorbuje a zostáva po ňom nádherne jemná a zamatová.

Doprajte si komplexnú SUN CARE starostlivosť o pleť a užite si slnečné lúče ako nikdy predtým.

Ponuka je platná v našom oficiálnom eshope www.institut-esthederm.sk a platí do vypredania zásob.

Nie ste si istí, aké produkty Institut Esthederm sú pre Vás najvhodnejšie? Navštívte nás v našom novom showroome Institut Esthederm ART na adrese Plynárenská 6, Bratislava , kde Vám naše kozmetičky a odborní poradcovia Institut Esthederm pomôžu pri výbere tých správnych produktov pre Vašu pleť. K dispozícii sme Vám počas pracovných dní od 9.30 do 17.00.

Zaujímajú Vás novinky z esthedermového a ARTového prostredia? Sledujte nás na Instagrame ;)

Ďakujeme!

INSTITUT ESTHEDERM eshop
www.institut-esthederm.sk

Zatiaľ žiadne produkty.