ESTHEDERM DARČEK

Milí zákazníci,

ďakujeme Vám za dôveru, ktorú ste nám počas celého roka prejavovali! Aby ste si prichádzajúce sviatky užili v plnej kráse, pripravili sme si pre Vás aj tento rok krásny vianočný darček:

Pri nákupe akéhokoľvek PLEŤOVÉHO SÉRA + KRÉMU dostanete od nás ako darček upokojujúce čistiace mlieko CALMING MILK a upokojujúce čistiace tonikum CALMING LOTION spolu v hodnote 58€.

Musíte si kúpiť tak pleťové sérum ako aj pleťový krém. Čiže si musíte objednať obidva produkty aby ste dostali darčekový produkt.

Ak máte záujem o darček Hyaluronic očné sérum, napíšte nám to prosím do poznámky a vymeníme ho. Pár kusov ešte máme na sklade :)

Ponuka je platná v našom oficiálnom eshope www.institut-esthederm.sk a platí do vypredania zásob, resp. do 31.12.2022.

Stačí, ak si do objednávky pridáte akýkoľvek pleťový krém ako aj sérum, a darčekovy produkt Vám budú do objednávky automaticky vložené.


Nie ste si istí, aké produkty Institut Esthederm sú pre Vás najvhodnejšie? Navštívte nás v našom novom showroome Institut Esthederm ART na adrese Plynárenská 6, Bratislava , kde Vám naše kozmetičky a odborní poradcovia Institut Esthederm pomôžu pri výbere tých správnych produktov pre Vašu pleť. K dispozícii sme Vám počas pracovných dní od 9.30 do 17.00.

Zaujímajú Vás novinky z esthedermového a ARTového prostredia? Sledujte nás na Instagrame ;)

Ďakujeme!

INSTITUT ESTHEDERM eshop
www.institut-esthederm.sk

Zatiaľ žiadne produkty.