Kolagénový nápoj

Odporúčame ho ako skvelý doplnok k Vašej každodennej starostlivosti o pleť a vlasy, či už vo forme pleťových krémov, masiek, šampónov alebo pravidelných kozmetických ošetrení.

Prirodzená produkcia kolagénu časom klesá, preto stimulácia jeho tvorby vekom značne naberá na význame. Nemusí to však byť zložité: nápoj Milieu Beauty Collagen totiž prichádza na trh v balení s 30 dávkami v samostatných vrecúškach, takže každý deň si môžete vychutnávať vašu dennú dávku kolagénu.
Milieu Beauty Collagen Drink je dostupný v malinovej a ananásovej príchuti, je teda aj osviežujúcim spôsobom, ako si udržať optimálnu úroveň tvorby kolagénu a mať krásne a svieže telo. Vďaka jeho 14 zložkám ako napríklad kolagén, kyselina hyalurónová, komplex vitamínov skupiny B, vitamíny C a E, horčík či zinok, vám nápoj Milieu Beauty Collagen pomôže stať sa energickou a sebavedomou osobou, ktorou ste vždy chceli byť.
Na prípravu tohto kolagénového nápoja stačí zmiešať obsah jedného vrecúška s 250-300 ml vody, podľa toho, aký sladký ho chcete konzumovať. Po dôkladnom premiešaní je pripravený na konzumáciu!
* Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy

Zatiaľ žiadne produkty.