ESTHEDERM AKCIA

BEZPEČNÉ A KRÁSNE OPÁLENIE V HARMÓNII SO SLNKOM A S POKOŽKOU

Akcia bola ukončená 31.8.2019

Milí zákazníci,

na toto leto sme si pre Vás pripravili skvelý darček :) Už pri kúpe 2 rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Sun Care Vás odmeníme obľúbeným telovým mliekom po opaľovaní - TAN ENHANCING LOTION 200ml v hodnote 48€, ktorý Vašu pleť po opaľovaní upokojuje, hydratuje a zároveň predlžuje opálenie. Doprajte si komplexnú SUN CARE starostlivosť o pleť a užite si slnečné lúče ako nikdy predtým.

Stačí, ak si do objednávky pridáte dva rôzne opaľovacie produkty a darčekový produkt Vám bude do objednávky automaticky vložený. Ak si objednáte 4 letné produkty, darčeky dostanete dva, atď ;)

*Ponuka sa nevzťahuje ku kúpe produktu MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Jar je už v plnom prúde a dni sú stále krajšie a slnečnejšie. Preto by sme už teraz mali myslieť na krásne a bezpečné opálenie. Predovšetkým v prípade pleti, ktorá má sklon k tvorbe pigmentových škvŕn. Rozhodnite sa pre produkt ESTHEDERM PHOTO REVERSE - ochranný krém pre pleť s pigmentovými škvrnami.

Prvá slnečná starostlivosť, ktorá zosvetľuje pokožku aj pri pobyte na slnku. Odstraňuje pigmentové škvrny a zároveň pleť dokonale chráni pred slnečnými lúčmi a negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. Je možné používať aj ako denný krém za slnečného počasia.

Kliknite a pozrite si kompletnú ponuku produktov INSTITUT ESTHEDERM SUN CARE

Zatiaľ žiadne produkty.