ESTHEDERM INTENSIVE VITAMIN C SÉRUM - dvojitý koncentrát 10ml
44,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

Nové unikátne sérum s dvoma formami VITAMÍNU C - čistý vitamín C (10% kyselina askorbová) pre okamžitý účinok a provitamín C (2% askorbyl glukozid) pre dlhodobý účinok s postupným uvoľňovaním, má vynikajúcu stabilitu vo vode, ľahko preniká do pokožky a je šetrnejší k našej planéte.

Dvojitý koncentrát, ktorý po prvýkrát kombinuje 2 formy vitamínu C pre rýchlu a dlhotrvajúcu účinnosť

Vitamín C, respektíve jeho vysoko stabilná a účinná forma - ascorbyl glukosid, svojim dvojitým účinkom na depigmentáciu účinne a dlhodobo bojuje s pigmentovými škvrnami. Tie postupne blednú, strácajú sa. A nielen to! Aktívne formy vitamínu C majú pozitívny vplyv na tvorbu a organizáciu kolagénu. Sú výborným nástrojom omladzujúcej starostlivosti. Toto sérum navyše obsahuje aj 10% kyselinu askorbovú, ktorá má na pigmentové škvrny a rozjasnenie pleti okamžitý vplyv. Antioxidačné účinky derivátov vitamínu C aj účinky na posilnenie imunitného systému buniek dostávajú pokožku do nebývalej kondície. Patentovaná technológia CELLULAR WATER stimuluje energiu pokožky, účinne bojuje proti voľným radikálom a podporuje dobre fungujúci energetický metabolizmus. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, tu aj pre naplno a správne fungujúcu pokožku.


Pleť je žiarivá, pigmentové škvrny vyblednú a pleť je vyhladená.

Hyperpigmentácia, nerovnomerná farba pleti a nedostatok jasu. Na boj proti fádnej pokožke v zime.

Nanášajte ráno a večer na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Najvyššie výsledky na odstránenie pigmentových škvŕn a rozjasnenie pleti dosiahnete kombináciou s INTENSIVE VITAMINE C gél-krémom, na spevnenie pleti a vyhladenie vrások je bezchybnou voľbou kombinácia s krémami ACTIVE REPAIR alebo LIFT & REPAIR. V rituáli pre krásnu a zdravú pleť nesmú po vyčistení pleti chýbať ani CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE a na úplný záver rituálu krásy CITY PROTECT SPRAY. Pre efektívny výsledok odporúčame použiť 2 balenia séra.

Návod na použitie Intensive Vitamine C2 Concentrate:

Pri prvom použití sa prášok a emulzia zmiešajú a vytvárajú veľmi ľahkú a sviežu textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a zostáva stabilná po dobu 14 dní. Používajte ráno a večer pred gélovým krémom INTENSIVE VITAMÍN C. Odporúčame ošetrenie aspoň 2 fľaštičkami, aby ste účinne pôsobili proti tmavým škvrnám, nedostatku jasu a nerovnomernej farbe pleti.

Obráťte uzavretú fľaštičku a odstráňte ochrannú fóliu na dne. Dvakrát silno stlačte aktívne tlačidlo a 15 sekúnd pretrepávajte, aby sa obe formy vitamínu C dobre premiešali. Otvorte fľaštičku, stlačte aktívne tlačidlo a dávkujte sérum podľa potreby.

Flaška 10 ml