ESTHEDERM SUN OIL OPAĽOVACÍ OLEJ NORMAL TO STRONG SUN - suchý opaľovací olej s podporou opálenia 150ml
56,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

SUN OIL OPAĽOVACÍ OLEJ NORMAL TO STRONG SUN

Suchý opaľovací olej s podporou opálenia*** na normálnu až vysokú slnečnú intenzitu (Slovensko a Európa)

Starostlivosť SUN OIL je synonymom intenzívneho a zdravého opálenia bez vrások, spálenia a poškodenia vo vyživujúcej a hodvábnej textúre suchého oleja.

HODVÁBNA TEXTÚRA OPAĽOVACIEHO OLEJA PRE INTENZÍVNE A ZDRAVÉ OPÁLENIE, suchý olej na pokožku tela a vlasov

OPÁLENIE JE TOU NAJPRIRODZENEJŠOU OCHRANOU POKOŽKY PRED SLNKOM Preto je lepšie naučiť ju adaptovať sa na slnko, ako ju pred ním nadmerne ochraňovať. Opaľovací olej učí pokožku, aby sa sama chránila pred spálením, starnutím a ďalšími poškodeniami vplyvom slnka. Zároveň v nej podporuje intenzívne opálenie, hydratuje ju a vyživuje.

Pokožka sa rýchlejšie adaptuje na slnko, intenzívnejšie a zdravo sa opáli. Pokožka je dokonale ochránená a získava nádhernú zlatistú farbu. Mladosť pokožky je chránená

Pre normálnu pokožku, ktorá sa dobre opaľuje a len výnimočne sa spáli

Aplikujte na celé telo 20 minút pred pobytom na slnku. Opakujte každé 2 hodiny a po každom pobyte vo vode.

Flaška 150 ml

Patenty: UVinCellium, Adaptasun

Tento produkt je súčasťou akcie Darček na leto 2021 :
Pri kúpe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Vás odmeníme skvelým darčekom: tonovacím protivráskovým krémom na opaľovanie BRONZ REPAIR SUNKISSED v hodnote 77€ :) Ak máte záujem o iný darček, jemný telový peeling GENTLE BODY SCRUB 200ml v hodnote 25€ napíšte nám to prosím do poznámky :) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2021_2 :
Pri kúpe štyroch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 2x skvelý LETNÝ darček Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2020_3 :
Pri kúpe šiestich rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 3x skvelý LETNÝ darček:) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.


Súvisiace produkty