INSTITUT ESTHEDERM luxusné letné novinky
Poznáte už naše ESTHEDERM novinky? Radi by sme Vám ich predstavili:
Novinka pre všetky milovníčky slnka: Dvojica produktov Golden Glow od Institut Esthederm, ktorá sa postará o žiarivú pokožku pred aj po opaľovaní. ✨
Suchý olej s dúhovými perleťovými čiastočkami pre rovnomerné a intenzívne opaľovanie, ktoré chráni pred photo-agingom. V jednej starostlivosti kombinuje hydratáciu, ochranu pred fotostárnutím a predĺži opálenie. Jemná suchá olejová textúra s minerálnymi perleťovými časticami okamžite rozjasní pokožku a dodá jej žiarivý vzhľad.
Upokojujúci gél-krém, ktorý predĺži efekt opaľovania a zároveň dodá pokožke žiarivý glow. Hydratačná starostlivosť po opaľovaní, ktorá upokojuje, hydratuje a predlžuje opálenie. Podporuje regeneráciu pleti a chráni ju pred fotostarnutím.
S novým očným sérom Age Proteom™ sa budete musieť zároveň pripraviť na príval komplimentov. A to už po jednom mesiaci! Stačí pár kvapiek a jemné vklepávanie od stredu tváre von. Výsledkom je rozjasnený pohľad, redukcia jemných vrások a ochrana pred vonkajšími vplyvmi.
Nezabudnite že pre Vás máme až dve skvelé akcie pri kúpe dvoch produktov.
- ESTHEDERM LETNÝ DARČEK Pri nákupe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM SUN CARE dostanete od nás ako darček obľúbené mlieko po opaľovaní ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION - mlieko predlžujúce opálenie 200ml v hodnote 61€ a k tomu luxusnú ESTHEDERM kozmetickú taštičku:) Ak si objednáte 4 letné produkty, dostanete navyše ako darček ESTHEDERM AFTER SUN REPAIR - krém na tvár po opaľovaní 50ml. Prípadne nám napíšte do poznámky a darčeky vieme aj skombinovať/vymeniť, atď.
- ESTHEDERM INTENSIVE DARČEK Pri kúpe akýchkoľvek dvoch produktov z radu Esthederm Intensive alebo Age Proteom dostanete od nás skvelý darček, cestovný balíček Esthederm miniproduktov - Revitalizačnú minikolekciu.