ESTHEDERM AGE PROTEOM - pokročilé sérum 30ml
95,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov - bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňuje kľúčové proteíny v pleti a chráni ju tak pred predčasným starnutím. Vysoká antioxidačná ochrana, prevencia a korekcia najčastejších známok starnutia pleti. Preukázateľné účinky a viditieľné výsledky. Dlhodobo.

Jemná, svieža a hydratačná textúra sa hodí použiť pod akýkoľvek prípravok staroslivosti o pleť a rešpektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimoriadne hebká, sérum pomáha predchádzať výskytu tmavých škvŕn a rozjasňuje pleť.

Jeho jemná, štýlová vôňa s tónmi čiernej slivky, ruže a bieleho pižma neobsahuje alergény.

Toto návykové jemné sérum v dokonalom súlade s pokožkou vám zaistí pohodu.

Toto galenické sérum - emulzia so zložením novej generácie je výsledkom skúseností spoločnosti NAOS v oblasti špičkových kozmetických receptúr. Na rozdiel od vodnatých textúr tradičných sér, ktoré vytvárajú nežiaduci film a nepríjemný pocit, poskytuje zamatový finiš a dlhotrvajúci komfort pre všetky typy pleti, či už s ošetrujúcim krémom, alebo bez neho.

Toto sérum predstavuje novú generáciu staroslivosti o pleť, ktorá kombinuje dermatológiu s kozmetikou.

Výsledky po 28dňoch používania:

  • Pleť sa cíti príjemne - 100%
  • Pleť je rovnomernejšia - 90%
  • Pleť získala jas - 87%
  • Pleť je viditeľnejšie krajšia - 87%
  • Pleť je pevnejšia - 83%
  • Jemné vrásky sú vyhladené - 83%
  • Zlepšila sa kvalita pleti - 83%
  • Pleť je regenerovaná - 83%
  • Pokožka je lepšie chránená pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi - 80%

*30 žien vo veku 40 až 54 rokov, všetky typy pleti. 73 % fajčiarok, 23 % s nedostatkom spánku, 67 % obyvateliek miest, 63 % vystavených znečisteniu, 3% návštevníčok večierkov.

Pre každý vek a každý typ pleti. Použitie ráno a večer po celý rok.

Sérum by sa malo stať súčasťou každej rutiny krásy, či už samotnej alebo v kombinácii s pleťovým krémom.

Pred prvým použitím odstráňte ochrannú fóliu v spodnej časti. 2x stlačte aktivačné tlačidlo a pretrepávajte po dobu 15 sekúnd.

Odskrutkovaním otvorte fľaštičku - pipeta sa naplní automaticky. Stlačte tlačidlo. Používajte 5 kvapiek ráno a večer na tvár, krk a dekolt. Sérum zaraďte do akejkoľvek rutiny starostlivosti o pleť, ideálne po použití Cellular water mist. Zaskrutkujte, kým nebudete počuť cvaknutie.

„SAMOPLNIACE“ KVAPKADLO 30ml

PATENT BIOTECHNOLÓGIE - AGE PROTEOM

Pôsobí na základnú príčiny starnutia pleti, optimalizuje dlhovekosť buniek a obnovuje funkčnosť, ktorou sa vyznačuje mladá pleť.