ESTHEDERM PHOTO REVERSE - ochranný krém pre pleť s pigmentovým škvrnami 50ml
90,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

PHOTO REVERSE

Ochranný krém pre pleť s pigmentovými škvrnami

Prvá slnečná starostlivosť, ktorá zosvetľuje pokožku aj pri pobyte na slnku. Odstraňuje pigmentové škvrny a zároveň pleť dokonale chráni pred slnečnými lúčmi a negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. Je možné používať aj ako denný krém za slnečného počasia.

Pokožka je dokonale ochránená.

Pokožka je rozjasnená a pigmentové škvrny sú svetlejšie.

Pre pleť s pigmentovými škvrnami, ktorá nechce byť opálená.

Aplikujte na tvár, krk a dekolt 20 minút pred pobytom na slnku. Opakujte každé 2 hodiny a po každom pobyte vo vode.

Tuba 50ml

Patent CELLULAR WATER "energia pre pleť": svojim zložením je identická s vodou v bunkách pleti, dodáva im energiu na to, aby mohli správne fungovať. Patent UVinCELLIUM "UV ochrana v bunke": posilňuje vlastnú prirodzenú schopnosť buniek pokožky chrániť sa pred spálením, predčasným starnutím a poškodením DNA. Technológia PHOTO REVERSE: zastavuje proces tvorby melanínu za účelom postupnej depigmentácie pleti. Fotostabilné UVA/UVB filtre a clony.

Tento produkt je súčasťou akcie Darček na leto 2024 :
Pri kúpe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Vás odmeníme skvelým darčekom: ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION mliekom po opaľovaní v hodnote 61€ :)

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2024_2 :
Pri kúpe štyroch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 2x skvelý LETNÝ darček : 2x mlieko po opaľovaní ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION - mlieko predlžujúce opálenie 200ml v hodnote 61€:)


Súvisiace produkty