ESTHEDERM PHOTO REVERSE tónovací medium beige - ochranný krém pre pleť s pigmentovým škvrnami 50ml
94,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

Institut Esthederm Photo Reverse tónovaný medium beige / stredne béžová - prvá rozjasňujúca tónovaná slnečná starostlivosť proti pigmentovým škvrnám s veľmi vysokou ochranou. Zjednotený tón pleti ihneď po aplikácii.

OCHRANA, ROZJASNENIE, ZJEDNOTENIE

Photo Reverse zabezpečuje veľmi vysokú ochranu pred slnkom (SPF50), ochranu pred voľnými radikálmi, rozjasňuje a zjednocuje vzhľad pleti a zároveň poskytuje prevenciu a minimalizáciu pigmentových škvŕn.

PHOTO REVERSE PATENT PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

Biologickým účinkom reguluje vznik pigmentovej škvrny priamo v zárodku. Dvojitý účinok zabraňuje melanogenéze vďaka biomimetickému mechanizmu:

  • obmädzuje tvorbu pigmentu v melanocytoch, normalizuje aktivitu melanocytov (priama pigmentácia)
  • reguluje výmenu signálov medzi keratinocytmi a melanocytmi (nepriama pigmentácia)

Photo Reverse Tónovaný tiež obsahuje žlté a oranžové pigmenty, ktoré chránia pred modrým svetlom.

Pokožka je dokonale ochránená.

Pokožka je rozjasnená a pigmentové škvrny sú svetlejšie.

Pre pleť s pigmentovými škvrnami, ktorá uprednosťuje žiadne, resp. minimálne opálenie. Odtieň medium beige - vhodný pre väčšinu odtieňov pleti v našich podmienkach. Pre svetlé typy odporúčame odtieň light beige.

Aplikujte na tvár, krk a dekolt 20 minút pred pobytom na slnku. Opakujte každé 2 hodiny a po každom pobyte vo vode.

Tuba 50ml

Patent CELLULAR WATER "energia pre pleť": svojim zložením je identická s vodou v bunkách pleti, dodáva im energiu na to, aby mohli správne fungovať. Patent UVinCELLIUM "UV ochrana v bunke": posilňuje vlastnú prirodzenú schopnosť buniek pokožky chrániť sa pred spálením, predčasným starnutím a poškodením DNA. Technológia PHOTO REVERSE: zastavuje proces tvorby melanínu za účelom postupnej depigmentácie pleti. Fotostabilné UVA/UVB filtre a clony.


Súvisiace produkty