ESTHEDERM CELLULAR WATER MIST - bunková voda v hmle 100ml
28,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

CELLULAR WATER MIST

Výskumné laboratóriá Institut Esthederm vytvorili a patentovali nový Cellular Water Mist, jedinečnú 100% biomimetickú vodu, inšpirovanú vodou v koži. Táto 100% aktívna voda v perfektnej afinite s bunkami pokožky, je obohatená o kyselinu hyalurónovú, stopové prvky a esenciálne dôležité minerály.

Tak silná ako sérum samotné. Unikátna voda, ktorá dokáže reaktivovať celulárnu mladistvosť buniek pre viditeľne mladú a dlhodobo krásnu pleť.

  1. Jej aktívna formulácia okamžite zvyšuje hydratačné pôsobenie produktov starostlivosti o pleť, ktoré aplikujete v nasledujúcom kroku.
  2. Vylepšená antioxidačná technológia poskytuje skutočný biologický štít. Zameriava sa na tri hlavné formy voľných radikálov, ktoré sú zdrojom starnutia pokožky. Pleť je vďaka tomu lepšie chránená.
  3. Poskytuje bunkám energiu, ktorú potrebujú na to, aby fungovali ideálne.

Bunková voda: dôležitý krok k dlhodobej kráse

Základné gesto akéhokoľvek rituálu krásy Institut Esthederm. Cellular Water Mist je nevyhnutnou súčasťou každodennej rutiny pre trvalo mladú a krásnu pleť.

PREUKAZÁTEĽNÉ VÝSLEDKY:

Okamžite: Aplikovaná pred iným produktom starostlivosti o pleť, zvyšuje jeho hydratačnú účinnosť o + 18%*

6 hodín po aplikácii: Posilnená stimulácia bunkovej energie (ATP) v koži. Táto energia prispieva k rovnováhe zdravej pokožky.**

Denne: Vylepšuje antioxidačné kapacity kože. Bráni pred každodenným stresom (UV žiarením, znečistením, tabakom atď.), ktoré urýchľujú príznaky starnutia, vzniku vrások, matnej pleti, podráždenia.***

Po 28 dňoch: Koža je revitalizovaná a jasnejšia, jej žiarivosť je obnovená.****

* Hodnotenie hydratácie In Vivo pomocou korneometrie u 10 dobrovoľníkov po 3 minútach s produktom starostlivosti o pleť Institut Esthederm.

** Hodnotenie In Vitro v kožných bunkách. Percentuálny nárast syntézy ATP v porovnaní s destilovanou vodou a termálnymi pramenitými vodami.

*** Hodnotenie In Tubo na anti-voľno-radikálovú (ROS RCS a RNS) účinnosť bunkovej vody a jej komponentov.

**** Testované na vzorke 52 žien počas 28 dní.

Pre všetky typy pleti aj pre tú najcitlivejšiu. Špeciálne určená pre pleť, ktorá je stresovaná alebo nefunguje správne.

Aplikovať priamo na tvár a telo a jemne vmasírovať, čím napomôžeme penetrácii. Použite pred iným produktom starostlivosť o pleť (sérum a krém), po aplikácii make-upu pre jeho lepšiu fixáciu alebo kedykoľvek počas dňa. Produkt neinhalujte.


Sprej 100ml

Bez parfumácie, dermatologicky testované. Vďaka početným aktívnym látkam, tento produkt môže dočasne vyvolať miernu vôňu.


Súvisiace produkty