Reštartujte unavenú pleť s profesionálnym ošetrením

Reštartujte unavenú pleť s profesionálnym ošetrením

Článok preberáme z online magazínu feminity.sk

V novom showroome a kozmetickom salóne Institut Esthederm Art v Bratislave sme zistili, aké je prepojenie krásy s umením a tiež sme sa dozvedeli viac o ošetrení s názvom Oxypeeling. Pozrite si rozhovor s odborníkmi v oblasti krásy a nechajte sa unášať príjemnou atmosférou v krásnych priestoroch tohto salónu.

V nových priestoroch kozmetického salónu Institut Esthederm Art sa spája starostlivosť o pokožku s umením a výsledok stojí naozaj za to! Pri vstupe do salónu nás očaril nielen veľkolepý priestor, kde sme sa cítili naozaj výnimočne, ale aj milý personál, ktorý nám vytvoril príjemnú atmosféru. Pozrite si rozhovor s odborníčkou v starostlivosti o pokožku či majiteľom Institut Esthederm Art a dozviete sa viac o celom tomto koncepte.

Pre všetky typy pleti

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky dysfunkcie pleti, ako je napríklad dehydratácia, aknózna pleť, či pigmentové škvrny. Je ideálnou voľbou pre mladé klientky, ale aj klientky so zrelšou pleťou, ktorá trpí vráskami. Nielenže odstráni z vašej pleti odumreté bunky a dodá jej kyslík, ale zároveň ju reštartuje a spevňuje. Zaujímalo nás preto, ako prebieha proces tejto procedúry a v čom sa skrýva jej tajomstvo.

Oxypeeling

„Ošetrenie spočíva v očistení pleti, kde používame gélový peeling, ktorý je efoliačný a má odstraňujúce účinky. Následne sa používajú dva základné gély, ktorými prebieha oxidácia,“ prezradila Jana Golejová. „Pôsobenie masky záleží od typu pleti, čiže nechávame pôsobiť nejakých 10 až 15 minút a následne ju zotrieme a umyjeme vlažnou vodou,“ priblížila ďalší postup. Pleť je po ošetrení vyhladená, rozjasnená a pigmentové škvrny sú eliminované.

Umenie pleti

Ak aj vás zaujíma spojenie krásy a umenia, tak na vašu otázku zodpovie majiteľ Institut Esthederm Art, Štefan Balko. „Vytvorili sme miesto, kde sa umenie našej pleti stretáva s umením ako takým. Kozmetický salón pre nás znamená miesto takého pokoja a relaxu, kde si ľudia prídu oddýchnuť fyzicky, ale aj psychicky. Tieto isté pocity v nás vyvoláva ja umenie vo forme krásnych obrazov a fotiek, preto sme sa rozhodli vytvoriť priestor pre umenie,“ povedal pre Feminity.

Zaujímavosťou je, že Institut Esthederm Art neoslovil len profesionálnych umelcov, ale vytvoril priestor aj pre ich zákazníkov, ktorí sa venujú umeniu a môžu svoje diela vystaviť v kozmetickom salóne.

Ozajstné zázraky

„Umenie chápeme aj troška z iného pohľadu. To, čo dokáže naša pleť v spolupráci s kozmetikou Institut Esthederm je niečo úžasné a je to tiež určitá forma umenia. Naša pleť v spolupráci s tými správnymi produktmi, s pravidelnou domácou a profesionálnou starostlivosťou dokáže ozajstné zázraky,“ dodal na záver.

Celý článok aj s fotkami a videom nájdete tu: http://feminity.zoznam.sk/c/902290/video-restartuj...