Profesionálna starostlivosť

Kozmetické ošetrenie je dôležitým krokom na ceste do sveta dlhodobej krásy. V salónoch Institut Esthederm vás čaká hlboký zážitok a starostlivosť, ktorá naštartuje prevýchovu pokožky a obnovu jej prirodzených procesov. Profesionálna kozmetička vám pleť dôkladne diagnostikuje, navrhne vhodné ošetrenie aj program domácej starostlivosti.OŠETRENIE OSMOCLEAN

Ultra-jemné a pritom hĺbkové čistenie pleti, ktoré si dokonale užijete. Ošetrenie je spojené s diagnostikou pleti.
Výsledok Pleť bude do hĺbky vyčistená.
Ako to funguje Ošetrenie kombinuje viacero techník a produktov Institut Esthederm na odlíčenie a
vyčistenie pleti, ako aj na hĺbkové vyčistenie pórov a jemné odstránenie povrchových nedokonalostí pleti.
Pre koho Pre všetky typy pleti.
Použitie Aspoň 2x mesačne.
Cena
40 eur
Trvanie 60 - 90 minút


UNIKÁTNE OŠETRENIE EXCELLAGE

Jeden a pol hodiny excelentného omladzujúceho ošetrenia určeného k vyhladeniu a spevneniu pleti, rozžiareniu pokožky a opätovného dodania energie pre telo aj myseľ.
VýsledokPleť znovu získava hustotu, je pevnejšia. Línia tváre je výraznejšia, znižuje sa počet vrások a jemných línií. Pleť je hydratovaná a vyživená.
Komplexný prístup
ku kráse
Ženy striebornej generácie sa snažia bojovať proti známkam starnutia a, čo je ešte dôležitejšie, chcú zvýšiť žiarivosť svojej pleti. Pevne veria, že vnútorná pohoda je kľúčom k tomu, aby ich pleť navonok viditeľne žiarila. Ženy hľadajú holistické, účinné a vysoko senzorické ošetrenie pleti na mieru.
Pre kohoPre pleť ktorej chýba výživa a hustota. Pre všetkých, ktorí chcú zažiť výnimočný relax a pohodlie. A nezabudnite, vhodné je aj pre pánov ;)
Použitie1x mesačne.
Cena110 eur
Trvanie90 minút


PREVÝCHOVNÉ OŠETRENIE HYDRA

Intenzívne ošetrenie, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenie pre akútne kožné dysfunkcie (akútna dehydratácia). Exkluzívne manuálne ošetrenie, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a navracia jej mladistvý vzhľad. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá.
Výsledok Akútne dehydratovaná pleť je intenzívne hydratovaná a jemné linky a vrásky z dehydratácie miznú.
Ako to funguje Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Produkty podľa potreby pleti, pri ošetrení Hydra to je Intensive Hyaluronic. Použitie špeciálnej Expert masky pleť podporuje vstrebávanie účinných látok a tak maximalizuje účinok ošetrenia.
Pre koho Pre pleť s akútnou dysfunkciou: dehydratácia, alebo unavená a stresovaná pleť
Použitie Aspoň 1x mesačne.
Cena 60 eur
Trvanie 120 minút

PREVÝCHOVNÉ OŠETRENIE SENSI

Exkluzívne manuálne ošetrenie, ktoré obnovuje rovnováhu citlivej pokožky a navracia jej mladistvý vzhľad. Upokojuje citlivú pokožku a neutralizuje mikrozápaly, ktoré spôsobujú starnutie. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá.
Výsledok Akútne citlivá pleť je upokojená.
Ako to funguje Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Produkty podľa potreby pleti, pre citlivú pleť Intensive Vitamin E a Biomimetic Calming krém. Použitie špeciálnej Intensive Vitamin E masky pleť podporuje vstrebávanie účinných látok a tak maximalizuje účinok ošetrenia.
Pre koho Pre pleť s akútnou dysfunkciou: citlivosť.
Použitie Aspoň 1x mesačne.
Cena 60 eur
Trvanie 120 minút

PREVÝCHOVNÉ OŠETRENIE PURE

Exkluzívne manuálne ošetrenie, ktoré obnovuje rovnováhu mastnej pokožky a navracia jej mladistvý vzhľad. Ošetruje nedokonalosti, zmatňuje a sťahuje póry. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá.
Výsledok
Mastná pleť je prečistená, zmatnená, póry stiahnuté.
Ako to funguje
Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Produkty podľa potreby pleti, pre mastnú pleť Intensive Propolis sérum a Intensive Propolis krém. Použitie špeciálnej Intensive Propolis masky pleť podporuje vstrebávanie účinných látok a tak maximalizuje účinok ošetrenia.
Pre koho
Pre pleť s akútnou dysfunkciou: mastná pleť.
Použitie
Aspoň 1x mesačne.
Cena
60 eur
Trvanie
120 minút

OŠETRENIE INTENSIVE HYALURONIC

Intenzívne ošetrenie, ktoré pôsobí proti vráskam, únave pokožky, nerovnomernému zafarbeniu a povrchovým nedokonalostiam pokožky. Intenzívne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky z dehydratácie. Naštartuje dlhodobé prevýchovné procesy pleti, ktoré podporíte doma tréningom pleti podľa odporúčania kozmetičky.
Výsledok Dehydratovaná pleť opäť získava svoj komfort a je intenzívne naštartovaná k tomu, aby začala fungovať správne a stala sa normálnou.
Ako to funguje Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Použitie špeciálnej chladivej „Cryo“ masky z morských rias, ktoré sú bohaté na stopové prvky okamžite pleť detoxikuje, prejasňuje, revitalizuje a spevňuje. Prevýchovné produkty Cellular Concentrate, Hydra System alebo Sensi System podporia vlastné mechanizmy pleti k tomu, aby fungovala správne.
Pre koho Pre pleť s dysfunkciou: dehydratácia alebo citlivosť.
Použitie Aspoň 1x mesačne.
Cena 70 eur
Trvanie 120 minút


OMLADZUJÚCE OŠETRENIE ACTIVE REPAIR

Ošetrenie určené pleti od prvých príznakov starnutia. Pár desiatok minút strávite v dokonalej relaxácii venovanej len vám a vašej pleti. Zo salóna odídete oddýchnutá, vaša pleť bude detoxikovaná a rozjasnená. Toto ošetrenie zároveň vyhladí mimické vrásky a naštartuje hĺbkové omladzovacie procesy vo vašej pleti, ktoré podporíte domácim ošetrením.
Výsledok Vrásky a ryhy budú vyhladené. Pleť bude rozjasnená.
Ako to funguje Ošetrenie kombinuje efektívne techniky pre okamžité aj dlhodobé výsledky: hĺbkové čistenie pleti, lymfodrenážna masáž, špeciálna guma na vrásky a produkty Derm Repair a Active Repair: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Použitie špeciálnej „gumy na vrásky“ okamžite vyhladzuje mimické vrásky uvoľnením svalov. Lymfatická drenáž na tvári a dekolte pleť detoxikuje a povzbudzuje.
Pre koho Pre všetky typy pleti od prvých príznakov starnutia približne od 30 rokov veku.
Použitie Aspoň 1x mesačne.
Cena 70 eur
Trvanie 120 minút


OŠETRENIE OXYPEELING

Zabudnite na vrásky, pigmentové škvrny, mdlú a udusenú pleť spôsobenú smogom a fajčením. Toto ošetrenie odstráni z vašej pleti odumreté bunky, dodá jej kyslík, reštartuje ju a spevňuje. Vrásky a pigmentové škvrny sú minimalizované a póry sa zmenšujú.
Výsledok Vrásky a ryhy budú vyhladené. Pigmentové škvrny minimalizované. Póry zmenšené.
Ako to funguje Unikátna dermo-estetická technika kombinuje pleťový peeling s kozmetickým efektom „Oxyterapie“ a produktami z radu Intensif Vitamin A alebo Intensif Vitamin C: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Peeling jemne a šetrne odstraňuje mŕtve bunky z hornej rohovej vrstvy. Oxy-terapia zvyšuje prirodzenú oxidáciu kožného tkaniva. Produkty Intensif Vitamin A pôsobia proti vráskam a nerovnostiam pleti.
Pre koho Pre pleť, ktorá má hlboké vrásky, pigmentové škvrny, je mdlá. Pre pleť fajčiarov.
Použitie Ideálne opakovať ošetrenie 4x, každých 10 dní. Odporúčame absolvovať v zimných mesiacoch, kedy pleť nie je vystavená slnečnému žiareniu.

Cena 50eur
Trvanie 120min


OMLADZUJÚCE OŠETRENIE OŠETRENIE ESTHELIFT

Toto ošetrenie vďaka okamžitému a viditeľnému liftingovému efektu vašej pleti okamžite uberie pár rokov. Je inšpirované fyzioterapeutickými technikami, dokonale uvoľní vašu pleť a tak vyhladí vrásky a zároveň stimuluje svaly, aby pleť a jej kontúry získali pevnosť. Zo salóna odídete viditeľne omladená a detoxikovaná.
Výsledok Vrásky budú vyhladené. Kontúry budú vypnuté. Pleť bude spevnená.
Ako to funguje K celkovému vypnutiu pleti tváre dochádza vďaka: hĺbkovému čisteniu pleti, produktom z rady Lift & Repair a unikátnemu pôsobeniu na tvárové svaly špeciálnymi masážnymi technikami a gumou na vrásky: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Použitie špeciálnej „gumy na vrásky“ okamžite vyhladzuje mimické vrásky uvoľnením svalov. Manuálna masáž mobilizuje a podporuje svaly tváre, aby nedochádzalo k ich oslabovaniu, povädnutosti kontúr a strate pevnosti. Špeciálne techniky uvoľňujú vrásky okolo úst.
Pre koho Pre pleť s viditeľnými známkami starnutia (vrásky, povädnuté kontúry, atď.) cca od 35 rokov veku.
Použitie Ideálne opakovať ne 4 ošetrenia v rámci kúry.
Cena 90 eur
Trvanie 120 minút


OMLADZUJÚCE OŠETRENIE ESTHE-WHITE

Pleť bude rozžiarená tak, ako nikdy predtým. Toto ošetrenie vďaka unikátnej patentovanej technológii Hypopigmentaline dokonale vašu pleť rozjasní a zjednotí jej farbu. Zároveň spolu s domácim ošetrením redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich obnove.
Výsledok Pleť bude rozjasnená a zjednotená. Pigmentové škvrny minimalizované.
Ako to funguje Ošetrenie využíva unikátne patentované technológie a postup Institut Esthederm: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Gélový peeling jemne a šetrne odstraňuje mŕtve bunky z hornej rohovej vrstvy pleti. Starostlivosť s produktami z radu White System pleť dokonale rozjasní, zjednotí jej farbu a minimalizuje pigmentové škvrny a farebné nedokonalosti.
Pre koho Pre pleť s pigmentovými škvrnami akéhokoľvek pôvodu (genetika, hormóny, vek, slnko, tehotenstvo, atď.). Pre pleť s nerovnomerným sfarbením, ktorá potrebuje zjednotiť. Pre pleť, ktorá je mdlá.
Použitie Najlepšie 2 ošetrenia v priebehu 1 mesiaca.
Cena 70 eur
Trvanie 120 minút


PROFESIONÁLNE LÍČENIE

V salóne Institut Esthederm ART líčime profesionálnou kozmetikou Eva Garden alebo vegánskou kozmetikou Emani. Ak Vás čaká dôležité stretnutie, alebo sa chystáte na párty, ples, svadbu môžete sa u nás dať nalíčiť.
Svadobné líčenie
Cena 50 eur
Večerné líčenie (ples, párty, ..) Cena 40 eur
Denné líčenie
Cena 20 eur
Osobné poradenstvo - líčenie /zohľadňuje typ tváre, pleť, nedostatky.../
Cena 30 eur
Skúška líčenia Cena 20 eur