Esthederm letný darček

Letný darček od Institut Esthederm. Pri kúpe 2 letných produktov je 3. zadarmo. AKCIA UKONČENÁ

AKCIA UŽ UKONČENÁ

BEZPEČNÉ A KRÁSNE OPÁLENIE V HARMÓNII SO SLNKOM A S POKOŽKOU.

Milí zákazníci,

na toto leto sme si pre Vás pripravili skvelý darček :) Už pri kúpe 2 rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Sun Care Vás odmeníme jedinečným produktom - BRONZ REPAIR SUNKISSED 50ml v hodnote 77€. Jediný produkt na trhu, ktorý ponúka starostlivosť o pleť s vysokou ochranou pred UV žiarením a modrým svetlom, protivráskovú starostlivosť a zároveň zjednocuje farbu pokožky vďaka univerálnemu kryciemu "nude" efektu. Doprajte si túto sezónu komplexnú SUN CARE starostlivosť o pleť a užite si slnečné lúče ako nikdy predtým.

Do poznámky v objednávke nám prosím napíšte či máte záujem o dvojslniečkový nebo trojslniečkový tónovaný krém na tvár:

Stačí, ak si do objednávky pridáte dva rôzne opaľovacie produkty a darčekový produkt Vám bude do objednávky automaticky vložený. Ak si objednáte 4 letné produkty, darčeky dostanete dva, atď ;)

*Ponuka sa nevzťahuje ku kúpe produktu MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Jar je už v plnom prúde a dni sú stále krajšie a slnečnejšie. Preto by sme už teraz mali myslieť na krásne a bezpečné opálenie. Predovšetkým v prípade pleti, ktorá má sklon k tvorbe pigmentových škvŕn. Rozhodnite sa pre produkt ESTHEDERM PHOTO REVERSE - ochranný krém pre pleť s pigmentovými škvrnami.

Prvá slnečná starostlivosť, ktorá zosvetľuje pokožku aj pri pobyte na slnku. Odstraňuje pigmentové škvrny a zároveň pleť dokonale chráni pred slnečnými lúčmi a negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. Je možné používať aj ako denný krém za slnečného počasia.

Kliknite a pozrite si kompletnú ponuku produktov INSTITUT ESTHEDERM SUN CARE

Zatiaľ žiadne produkty.