ESTHEDERM GÉL-CREME AUTOBRONZ HYDRA BOOST - samoopaľovací krémový gél 200ml
57,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

KRÉMOVÝ GÉL PRE SAMOOPAĽOVANIE TELO/TVÁR

Prvý univerzálny samoopaľovací prípravok na telo a tvár s jedinečnou gél-krémovou textúrou, jednoduchou penetráciou a dlhotrvajúcim účinkom, dodávajúcim pleti prirodzene zlatistý opálený tón po dobu 5-7 dní. Navyše pleť výborne hydratuje, chráni ju pred predčasným starnutím, výborne sa znáša so všetkými tónmi pleti, aj s tými najsvetlejšími a pokožku zanecháva zamatovo jemnú a hladkú.

Vyvážená kombinácia samoopaľovacích látok a aktivátora penetrácie do pokožky urýchľuje účinok a predlžuje opálenie. Navyše obsahuje vysoko hydratačné zložky pre zamatovo jemnú a dokonale hydratovanú pokožku. Patentovaná technológia CELLULAR WATER dodáva pokožke energiu, pre ňu prirodzené minerály a ďalšie potrebné látky. Bojuje s voľnými radikálmi a tým aj s predčasným starnutím pokožky. Perfektným benefitom je príjemná vôňa taká netypická pre samoopaľovaciu starostlivosť.

Produkt je bez SPF.

Pleť je hĺbkovo hydratovaná, na dotyk jemná a hladká s prirodzene zlatistým opáleným tónom, ktorý vydrží bez ďalšej aplikácie 5-7 dní.

Pre všetky typy a odtiene pleti.

Aplikujte na vyčistenú a navlhčenú pokožku jemnými a krúživými pohybmi, začnite na spodnej časti tela a pokračujte až na tvár. Pri aplikácii odporúčame zmiešať s hydratačným telovým mliekom v pomere 1:1 - ESTHEDERM EXTRA FIRMING HYDRATING LOTION - extra spevňujúce hydratačné mlieko 400ml

Tuba 200ml

Tento produkt je súčasťou akcie Darček na leto 2024 :
Pri kúpe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Vás odmeníme skvelým darčekom: ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION mliekom po opaľovaní v hodnote 61€ :)

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2024_2 :
Pri kúpe štyroch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 2x skvelý LETNÝ darček : zamatový púder ESTHEDERM SUNSHINE CARE POWDER 15g v hodnote 60€ a k tomu 1x mlieko po opaľovaní ESTHEDERM TAN ENHANCING LOTION - mlieko predlžujúce opálenie 200ml v hodnote 61€:)


Súvisiace produkty