O nás

INSTITUT ESTHEDERM

INSTITUT ESTHEDERM v sebe spája zdravie, krásu a pocit pohody, na čo poukazuje aj samotný názov.INSTITUT ESTHEDERM, exkluzívny luxusný partner odborníkov pre starostlivosť o pleť, môžme v kozmetike označiť ako tzv. "high-tech" značku. Značku, ktorá sa neustále snaží uspokojiť potreby svojich klientov ako zdravie, krásu a pohodu. Jej produkty sú distribuované po celom svete prostredníctvom exkluzívnej kvalitnej siete (kozmetické salóny a centrá, vybrané lekárne, parfumérie a luxusné obchodné domy).
Kozmetické produkty a ošetrenia sú vyvíjané výhradne s odborníkmi v oblasti krásy a pocitu pohody a to prostredníctvom individuálnych ošetrení a unikátnych programov starostlivosti, dokonale prispôsobených potrebám našich klientov.


Pár slov od Jean-Noël Thorela, zakladateľa značky INSTITUT ESTHEDERM

Ak pokožka trpí, namiesto nadmerného liečenia, je lepšie prevychovať ju. "

Tento princíp sprevádza moje výskumné ciele t.j.,: optimalizovať metabolickú kapacitu kožných buniek a pomôcť udržať túto kapacitu v priebehu času.

Som absolútne presvedčený, že starnutie kože nie je nevyhnutné a že prioritou akéhokoľvek výrobku starostlivosti o pleť by malo byť udržiavať zdravú pokožku:

Mojím najväčším želaním je navrhovanie produktov, ktoré sú skutočne užitočné, účinné a bezpečné a:

Kozmetika je často považovaná iba za oblasť, ktorá produkuje krátkodobé alebo povrchné výsledky. Alebo je chápaná pod pojmom: farmaceutické prípravky určené na liečbu kožných problémov. Avšak, ja vidím veci inak. Neustále pracujem na vytvorení novej triedy výrobkov - bio kozmetiky - ktoré sú biologicky aktívne, technologicky bezpečné a navrhnuté tak, aby všetky typy pleti lepšie odolávali životnému prostrediu a dopadom času. Cieľom Institut Esthederm je presvedčiť každého užívateľa o hodnote značky a demonštrovať výhody svojich produktov vďaka sieti vysoko kvalifikovaných odborníkov pre starostlivosť o pleť.

Jean-Noël Thorel
zakladateľ INSTITUT ESTHEDERM
farmaceut, biológ a bunkový expert