Filozofia Institut Esthederm

To, čo je najviac vidieť a veľmi ovplyvňuje sebahodnotenie a pocit spokojnosti so sebou, je krásna pleť. Každý deň sme však atakovaní viacerými negatívnymi vplyvmi, na ktoré naša pleť reaguje. Vonkajšie prostredie, znečistenie, stres, vnútorné faktory a náš spôsob života vytvárajú obmedzenia, ktoré spôsobujú, že naša pleť nefunguje správne. Úlohou INSTITUT ESTHEDERM je prevychovať pleť, čiže naštartovať správne fungovanie pleti z vnútra. Po 35 rokoch skúseností s prevýchovou pleti vieme, že pre naštartovanie prirodzených procesov v pleti je najúčinnejšia kombinácia domáceho ošetrenia a ošetrenia v kozmetickom salóne.

INSTITUT ESTHEDERM prevychováva pleť a učí ju sebestačnosti, aby vyzerale stále krásne. Produkty INSTITUT ESTHEDERM rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade.


VODA

Správny druh vody

Celulárna voda, vytvorená INSTITUT ESTHEDERM, má unikátne zloženie, identické ako voda ľudského tela. Poskytuje bunkám optimálne prostredie pre ich zdravý rozvoj a vývoj.

SVETLO

Dostatok svetla

INSTITUT ESTHEDERM využíva svetlo pozitívne. Patent UV in Cellium technology umožňuje pokožke využívať pozitívne efekty slnečného žiarenia a zároveň ju chráni pred škodlivým efektom.

PLEŤ

Rešpektovanie jej prirodzenosti

INSTITUT ESTHEDERM produkty boli vytvorené pre ošetrovanie Vašej pleti dynamicky na základe sezónnych rytmov, denných a nočných cyklov ako aj časových zmien pokožky.