ESTHEDERM INTENSIVE PROPOLIS+ KONCENTROVANÉ SÉRUM - intenzívne protizápalové sérum 30ml
65,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

ESTHEDERM INTENSIVE PROPOLIS+ KONCENTROVANÉ SÉRUM

S.O.S. LIEČBA ZÁPALOV, ČIERNE BODKY, ROZŠÍRENÉ PÓRY

Ultra koncentrované sérum s propolisom (25%) a kyselinou salicylovou (2%). Okamžitá liečba akné a zápalových ložísk, sťahuje póry, eliminuje čierne bodky, vyhladzuje a hojí pokožku. Pomáha korigovať nedokonalosti. Posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pleti proti oxidačnému stresu, vďaka tomu spomaľuje proces stárnutia pokožky.

Ultra ľahká a fluidná textúra. Nelepivá, nemastná. Svieža jemná kvetinová vôňa s tónmi vodných bielych kvetov s nádychom ryže.

Rad INTENSIVE by mal byť striedaný s vašimi obvyklými produktami, alebo použitý ako doplnok k estetickým procedúram.

  • Pokožka je do hĺbky prečistená.
  • Nedokonalosti sú redukované.
  • Pleť je čistejšia a jednotnejšia.
  • Nedokonalosti sú rozmazané a pleť vypadá jednotne.
  • Deň po dni sú zápaly redukované, vrásky sú menej viditeľné a pleť je zmatnená. Pokožka vypadá krajšie.

Pre pleť, ktorá sa vyznačuje nadmerným mazotokom a nedokonalosťami ako: akné, zápaly, čierne bodky a rozšírené póry.

URČENÉ PRE DOSPELÝCH

Aplikujte iba večer, lokálne na akné, alebo na celú T-zónu (čelo, nos, tvár). S.O.S. liečebný produkt na zápaly v prípade potreby alebo ako kúru.

Tuba 30ml

CELLULAR WATER PATENT

Reaktivuje v bunkách energiu a tým optimalizuje jej funkcie. Celulárna voda rešpektuje 3 základné parametre tekutiny, ktorá je kompatibilná so živým organizmom: pH, odolnosť proti oxidácii, koncentracia minerálnych solí – k zaisteniu bunkovej stability. Umožňuje bunkám žiť dlhšie a lepšie.

EXTRAKT Z PROPOLISU 3%

Pomáhá znižovať zápaly a jazvičky vďaka antibakteriálnej a hojivej schopnosti. Upokojuje začervenanie a diskomfort spôsobený zápalom vďaka antibakteriálnemu účinku. Má vplyv na predčasné stárnutie pokožky, vďaka antioxidačnému účinku.

KYSELINA FERULOVÁ

ORYZANOL 1% (stabilizovaný derivát kyseliny ferulové Zjemňuje pokožku a pomáhá redukovat známky stárnutí. Antioxidační efekt kyseliny ferulové

pomáhá udržet mladistvost pokožky.

Tento produkt je súčasťou akcie Ľahko na cesty s Institut Esthederm :
Balíček mini produktov v hodnote 69€ od INSTITUT ESTHEDERM získate ako darček pri nákupe vášho obľúbeného séra a krému. Musíte si kúpiť pleťový krém aj pleťové sérum, aby Vám bol darček automaticky pridaný.


Súvisiace produkty