ESTHEDERM CALMING BIOMIMETIC CREAM - ukľudňujúci krém 50ml
85,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

INSTITUT ESTHEDERM CALMING BIOMIMETIC CREAM - ukľudňujúci krém

Upokojujúci biometický krém - Esthederm Sensi System

Zaslúžený odpočinok pre citlivú pokožku. Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Krémová textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky.
Tento krém uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie. Na pokožke Vám vytvorí ako keby druhú kožu, tzv. ochranný film a chráni Vašu pleť pred vonkajšími vplyvmi. Okamžite upokojuje pleť, zmierňuje začervenanie, svrbenie, pálenie a zároveň pomáha transformovať obranný mechanizmus Vašej pokožky. Pokožku zároveň hydratuje.

Pokožka znovu objavuje pokoj a pohodlie. Vaša pleť sa cíti oddýchnuto, sviežo a uvoľnene. Znižuje podráždenie, začervenanie a pocity pálenia.

Pro citlivú pokožku a pleť senzitívnu na zmeny počasia, znečistenie, slnko a podobne.
Krém lokalizuje začervenanie, svrbenie a pocity pálenia.

Naneste na tvár a krk ráno a / alebo večer. Jemne vmasírujte, ľahké vstrebanie. Pokožka znovu objavuje pokoj a pohodlie. Vaša pleť je svieža a uvoľnená. Znižuje sa podráždenie a začervenanie pleti.

dóza 50ml

Tento produkt je súčasťou akcie Ľahko na cesty s Institut Esthederm :
Balíček mini produktov v hodnote 69€ od INSTITUT ESTHEDERM získate ako darček pri nákupe vášho obľúbeného séra a krému. Musíte si kúpiť pleťový krém aj pleťové sérum, aby Vám bol darček automaticky pridaný.


Súvisiace produkty