Výstava fotografíí Jakuba Gulyasa v Institut Esthederm ART

Výstava fotografíí Jakuba Gulyasa v Institut Esthederm ART

Objavte ženskú krásu v Institut Esthederm ART počas výstavy fotografií Jakuba Gulyása "V znamení krásy". Kozmetický salón Institut Esthederm ART je miesto, kde sa umenie našej pleti stretáva s umením ako takým.

Umenie, teda ART, v podobe krásnych obrazov, fotiek a iných umeleckých diel. V našom salóne sme sa rozhodli dať priestor aj profesionálnym umelcom. Štyri krát do roka si Vás dovolíme pozvať na jedinečnú výstavu osobností súčasnej výtvarnej umeleckej scény a v našich priestoroch vám tak umožniť stretnutie i so samotnými autormi . Prvou výstavou týchto štvrť ročných cyklických obmien je výstava autora Jakuba Gulyása a my sme radi, že jeho tvorbu Vám u nás na čas sprístupníme. Jednoducho, kozmetický salón Institut Esthederm ART je miesto, kde si umenie našlo svoje MIESTO.

Salón Institut Esthederm ART nájdete v Bratislave na Plynárenskej ulici č. 6. Počas trvania výstavy 3.5.2018 - 31.10.2018 máte jedinečnú šancu si vystavené originály aj zakúpiť.


Jakub Gulyás (1980) vyštudoval (2003 – 2009) Vysokú školu výtvarných umení v Bratislave (Ateliér Reštaurovania výtvarných diel vytvorených na papieri pod vedením prof. Borisa Kvasnicu akad. mal.). V roku 2008 sa zúčastnil rôznych zahraničných worshopov, zameraných na reštaurovanie a konzervovanie fotografií v East Document Conservation Center v Andover a v Metropolitan Museum of Art v New York City v USA. V tom istom roku bol na stáži na Akademia Sztuk Pięknych vo Varšave v Poľsku. Absolvoval fotografické kurzy v ateliéri prof. Jána Krížika a semester v Ateliéri Ø fotografii u Mgr. art. Silvii Saparovej ArtD, kde sa zaoberal hlavne dokumentárnou fotografiou z prostredia bratislavských transvestitov a žien v ich intímnom prostredí. Bol finalistom súťaže Foto roka 2009 usporiadanej Nadáciou VÚB a získal čestné uznanie v súťaži Slovak Press Photo 2013. Posledné roky sa venuje fotografovaniu pre domáce a zahraničné módne magazíny a inou komerčnou produkciou, ako aj tvorbe rôznych módnych videí. Svoju tvorbu vystavoval na Slovensku a v Čechách. Žije a tvorí v Bratislave.