ESTHEDERM VIANOČNÝ DARČEK

VIANOČNÝ DARČEK OD INSTITUT ESTHEDERM - Oslávte krásu spolu s nami a nechajte sa rozmaznávať

Obdarujte sa už teraz a získajte ako darček skvelé Intensive Hyaluronic Eye Serum pri kúpe obľúbeného pleťového séra + krému.

KEĎ SI ŠŤASTNÁ, si najkrajšia.


Milí zákazníci,

ďakujeme Vám za dôveru, ktorú ste nám počas celého roka prejavovali! Aby ste si prichádzajúce sviatky užili v plnej kráse, pripravili sme si pre Vás aj tento rok krásny vianočný darček:

Pri nákupe akéhokoľvek PLEŤOVÉHO SÉRA + KRÉMU dostanete od nás ako darček obľúbené očné sérum Hyaluronic v hodnote 42eur.

Ponuka je platná iba v našom oficiálnom eshope www.institut-esthederm.sk a platí do vypredania zásob, resp. do 31.12.2019.

Stačí, ak si do objednávky pridáte akýkoľvek pleťový krém ako aj sérum, a darčekové produkty Vám budú do objednávky automaticky vložené.

Nie ste si istí, aké produkty Institut Esthederm sú pre Vás najvhodnejšie? Navštívte nás v našom novom showroome Institut Esthederm ART na adrese Plynárenská 6, Bratislava , kde Vám naše kozmetičky a odborní poradcovia Institut Esthederm pomôžu pri výbere tých správnych produktov pre Vašu pleť. K dispozícii sme Vám počas pracovných dní od 9.30 do 17.00. Prípadne si rezervujte presný termín kozmetického ošetrenia alebo profesionálneho líčenia online, alebo telefonicky na čísle 0908 173 893.

Pridajte si nás na facebooku, lajkujte, zdieľajte a budete o novinkách a akciách informovaní ako prví. Alebo Vás zaujímajú aj fotky a novinky z esthedermového a ARTového prostredia? Sledujte nás na Instagrame ;)

Ďakujeme!

INSTITUT ESTHEDERM eshop
www.institut-esthederm.sk

Ponuka od Institut Esthederm ART

Urobte radosť svojim najbližším a darujte im krásnu darčekovú poukážku na nákup luxusnej kozmetiky INSTITUT ESTHEDERM v našom eshope. Alebo ich obdarujte poukážkou na exkluzívne kozmetické ošetrenie v salóne Institut Esthederm ART v Bratislave na Plynárenskej 6.

Vydajte sa s nami na cestu do sveta dlhodobej krásy.


Odporúčanie od Esthederm

Ideálnym odbobím na použite produktov z rady RETINOL sú zimné mesiace. Retinol je aktívnou formou vitamínu A a produkty z tejto rady redukujú hlboké vrásky, vyhladzujú nepravidelnosti spôsobené pobytom na slnku (pigmentové škvrny), stimulujú obnovu buniek. Vyvarujte sa priamemu kontaktu so slnkom počas používania Retinol produktov.

Obľúbená rada Hyaluronic

Počas chladných a sychravých dní je naša pokožka zraniteľná. Ľahko dochádza k dehydratácii. Odpoveďou je intenzívna hydratácia pleti a to pomocou produktov HYALURONIC. Produkty z tejto intenzívnej hydratačnej rady sú perfektné nielen pri silnej dehydratácii, ale aj pri tvorbe vrások. Sú ideálnym začiatkom každej protivráskovej starostlivosti.

KRÁSNE A POHODOVÉ PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV.

INSTITUT ESTHEDERM ESHOP

www.institut-esthederm.sk