Excellage krém na ruky, unikátne spojenie technológií a senzorického zážitku pre hĺbkovú výživu rúk

Excellage krém na ruky, unikátne spojenie technológií a senzorického zážitku pre hĺbkovú výživu rúk

Unikátne spojenie technológií a senzorického zážitku pre hĺbkovú výživu, zjednotenie a mladší vzhľad rúk. Excellage krém na ruky od Institut Esthederm je vhodný pre každé ročné obdobie. Obzvlášť pre premenlivé, občas mrazivé počasie a hlavne v dobe, kedy sú naše ruky pravidelne vystavené pravidelnej, všadeprítomnej, nevyhnutnej, ale niekedy až príliš agresívnej dezinfekcii. Má sviežu púdrovú textúru a zmatňujúci efekt.

Slnečné škvrny, hnedé škvrny, alebo pigmentové škvrny súvisia s dlhším a pravidelným vystavovaním sa slnku bez vhodnej ochrany. Niektoré fototypy sú náchylnejšie na hyperpigmentáciu ako iné. Na veľmi svetlej pokožke sú tmavšie škvrny viditeľnejšie.

Excellage krém na ruky ponúka skutočné ošetrenie tmavých škvŕn, viditeľne zosvetlí pigmentové škvrny, ale tiež stimuluje syntézu kolagénu a elastínu a vyživuje pokožku a zároveň posilňuje kožnú bariéru.

Výsledok: Ruky sa okamžite upokoja od dlane po končeky prstov a na dotyk pôsobia príjemne zamatovo. Deň za dňom vyzerajú viditeľne mladšie!

Repair technológia

Vďaka biomimetickým peptidom dochádza k hĺbkovej reštrukturalizácii, regenerácií a tým k spevneniu pokožky.

Kaméliový olej + rastlinné vosky

Intenzívne vyživuje a zvyšuje s´držnosť kožných buniek. Posilňuje kožnú bariéru, najmä po častom umývaní rúk.

Patent Photo Reverse

Prevencia a redukcia tmavých škvŕn spôsobených slnkom. Pigmentové škvrny na rukách sa stávajú deň za dňom svetlejšie.