ESTHE WHITE - ŽIARIVÁ PLEŤ BEZ PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN A VRÁSOK

ESTHE WHITE - ŽIARIVÁ PLEŤ BEZ PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN A VRÁSOK

ESTHE WHITE SYSTEM prináša nový prístup k "bieliacej" a prevýchovnej starostlivosti, ktorý obnoví rovnováhu pigmentácie, pokožku rozjasní a viditeľne vyhladí.

Ako?

Aktívnou spoluprácou zasahujúcou všetky epidermálne bunky: melanocyty a keratinocyty.

"ESTHE" - rozjasnenie a vyhladenie

Morský exopolysacharid - nová zložka

Táto molekula, vylučovaná planktónom, cizeluje a vybrusuje keratinocity (80% epidermálnych buniek) a optimalizuje index lomu svetla, čo je nutné pre rozjasnenie a vyhladenie kože. Index lomu súvisí so vzájomnou súdržnosťou buniek. Je to pomer medzi rýchlosťou svetla mimo kože a v koži: čím je vyšší, tým viac svetla koža odrazí, pričom vzniká žiarivosť charakteristická pre rovnomernú pleť.

Výsledok: mikroreliéf je zjemnený, obnovuje sa jas a žiarivosť.

"WHITE SYSTEM" - intenzívne pôsobenie proti tmavý škvrnám

Technológia Hypopigmentaline

Hypopigmentaline je charakteristickým znakom technológie ESTHE-WHITE. Táto technológia veľmi efektívne odstraňuje samotné príčiny vzniku pigmentových škvŕn. Reguluje aktivity melanocytov (pigmentových buniek), čím dlhodobo koriguje existujúce a zabraňuje vzniku nových pigmentových škvŕn, ktoré vznili pôsobením slnka, vekom ako aj škvrny po zápale na pokožke.

Pigmentové škvrny je potrebné vybieliť, ale zároveň je potrebné fungovanie pokožky prevychovať k tomu, aby sa správala normálne a nevytvárala nové.

Vysoká účinnosť je zabezpečná aj vďaka patentom CELLULAR CARE a CELLULAR WATER. Energetické fungovanie bunky je vďaka týmto patentom a ich účinným látkam optimalizované, aby si s plynúcim časom pokožka zachovávala žiarivosť. Je tak lepšie chránená proti starnutiu a faktorom prostredia.

ESTHE WHITE tvorí 5 vysoko výkonných produktov s klinicky overenou účinnosťou:

  • čistiaca pena na veľmi jemné a dobre tolerované odstraňovanie mejkapu
  • sérum ako vysoko účinná hĺbková starostlivosť na prevýchovu pleti
  • krémy pre dennú a nočnú starostlivosť a prevýchovu pleti
  • cielené ošetrenie proti tmavým škvrnám