ESTHEDERM ADAPTASUN SENSITIVE SKIN BODY MILK SUN NORMAL OR STRONG SUN - telové mlieko pre citlivú pleť pre silné slnko 200ml
71,50 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

ADAPTASUN SENSITIVE SKIN BODY MILK SUN** NORMAL TO STRONG SUN

Telové mlieko s podporou opálenia pre citlivú pokožku** na normálnu až vysokú slnečnú intenzitu (Slovensko a Európa).

Aj pokožka, ktorá je citlivá na slnko a často sa spáli sa môže do zlatista a pritom zdravo a bezpečne opáliť (bez spálenia a ďalších negatívnych dôsledkov). Krémové, veľmi jemné zamatové telové mlieko na opaľovanie pre citlivú pokožku, ktorá dodáva hodvábny povrch pleti a zlatistý nádych.

Pokožka sa rýchlejšie adaptuje na slnko, intenzívnejšie a zdravo sa opáli bez spálenia.

Pokožka je dokonale ochránená a získava nádhernú zlatistú farbu a hodvábny povrch.

Pre pokožku citlivú na slnko, ktorá sa opáli, ale často sa spáli.

Aplikujte na celé telo 20 minút pred pobytom na slnku. Aplikujte znova každé 2 hodiny.

Fľaška 200ml

Patent CELLULAR WATER "energia pre pleť": svojim zložením je identická s vodou v bunkách pleti, dodáva im energiu na to, aby mohli správne fungovať.

Patent UVinCELLIUM "UV ochrana v bunke": posilňuje vlastnú prirodzenú schopnosť buniek pokožky chrániť sa pred spálením, predčasným starnutím a poškodením DNA.

Technológia ADAPTASUN "podpora opálenia - prirodzený slnečný filter": podporuje a urýchľuje proces opálenia a tým zvyšuje prirodzenú ochranu pokožky.

Fotostabilné UVA/UVB filtre a clony, Ukľudňujúce látky na ochranu citlivej pleti.

Tento produkt je súčasťou akcie Darček na leto 2022 :
Pri kúpe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Vás odmeníme skvelým darčekom: zamatovým ochranným púdrom PROTECTIVE SUNSHINE CARE POWDER v hodnote 55€ :) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2021_2 :
Pri kúpe štyroch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 2x skvelý LETNÝ darček : zamatový ochranný púder PROTECTIVE SUNSHINE CARE POWDER v hodnote 55€ :) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2020_3 :
Pri kúpe šiestich rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 3x skvelý LETNÝ darček:) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.


Súvisiace produkty