Milieu Beauty Kolagénový nápoj – Malinová Príchuť (30 Dňová Kúra)
Milieu Beauty Kolagénový nápoj – Malinová Príchuť (30 Dňová Kúra)
89,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

Kolagénový nápoj Milieu Beauty podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu ľudského organizmu, čo vedie k mladistvejšiemu vzhľadu pleti, krásnym vlasom a nechtom, ako aj odolnejším kĺbom. V kolagénovom nápoji Milieu sa snúbi jedinečná sila kolagénu s kyselinou hyalurónovou, ktorý je dotvorený vitamínmi a minerálnymi látkami pre výživu pokožky zvnútra.

Nová inovatívna receptúra pre krásnu pleť, vlasy a nechty.

Zažite pocit hebkej a mladistvej pokožky pomocou osviežujúceho kolagénového nápoja v malinovej príchuti. Kolagénový nápoj Milieu Beauty podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu ľudského organizmu, čo vedie k mladistvejšiemu vzhľadu pleti, krásnym vlasom a nechtom, ako aj odolnejším kĺbom. V kolagénovom nápoji Milieu sa snúbi jedinečná sila kolagénu s kyselinou hyalurónovou, ktorý je dotvorený vitamínmi a minerálnymi látkami pre výživu pokožky zvnútra. Táto skvelá kombinácia pomáha bojovať proti viditeľným znakom času a iným nedokonalostiam pleti.

Balenie obsahuje 30 vreciek = 30 dní

Prirodzená produkcia kolagénu časom klesá, preto stimulácia jeho tvorby vekom značne naberá na význame. Nemusí to však byť zložité: nápoj Milieu Beauty Collagen totiž prichádza na trh v balení s 30 dávkami v samostatných vrecúškach, takže každý deň si môžete vychutnávať vašu dennú dávku kolagénu.
Milieu Beauty Collagen Drink je dostupný v malinovej a ananásovej príchuti, je teda aj osviežujúcim spôsobom, ako si udržať optimálnu úroveň tvorby kolagénu a mať krásne a svieže telo. Vďaka jeho 14 zložkám ako napríklad kolagén, kyselina hyalurónová, komplex vitamínov skupiny B, vitamíny C a E, horčík či zinok, vám nápoj Milieu Beauty Collagen pomôže stať sa energickou a sebavedomou osobou, ktorou ste vždy chceli byť.
Na prípravu tohto kolagénového nápoja stačí zmiešať obsah jedného vrecúška s 250-300 ml vody, podľa toho, aký sladký ho chcete konzumovať. Po dôkladnom premiešaní je pripravený na konzumáciu!
* Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy


Súvisiace produkty