ESTHEDERM BRONZ IMPULSE SPRAY - sprej pre prípravu pleti na opaľovanie 150ml
71,00 € s DPH

Skladom

+ -

Popis produktu

BRONZ IMPULSE SPRAY

Sprej na tvár a telo určený na prípravu na opaľovanie

Nemastný sprej, ktorý posilňuje vlastný ochranný systém pokožky a adaptuje pleť na slnko. Pleť sa rýchlejšie a zdravšie opáli a zároveň sa sama prirodzene ochraňuje pred spálením a trvalým poškodením. Oživuje, naštartuje tvorbu hnedého farbiva a naučí pokožku správnemu opáleniu.

Pokožka je pripravená na opaľovanie a je schopná sa chrániť. Pokožka sa rýchlejšie, intenzívnejšie a pritom zdravo opáli.

Pre všetky typy pokožky, okrem pokožky s pigmentovými škvrnami a pokožky netolerantnej na slnko.

Aplikujte na tvár a telo 14 dní pred opaľovaním ráno alebo večer (1x denne), alebo v priebehu 7 dní ráno a večer (2x denne), najlepšie 20 min. pred pobytom na slnku.

UPOZORNENIE: Bez ochranných filtrov a clon, nemá SPF faktor. Nejedná sa o ochranný produkt proti slnečnému žiareniu.

Sprej 150ml

Patent CELLULAR WATER "energia pre pleť": svojim zložením je identická s vodou v bunkách pleti, dodáva im inergiu na to, aby mohli správne fungovať.

Patent UVinCELLIUM "UV ochrana v bunke": posilňuje vlastnú prirodzenú schopnosť buniek pokožky chrániť sa pred spálením, predčasným starnutím a poškodením DNA.

Technológia ADAPTASUN "podpora opálenia - prirodzený slnečný filter": pôsobí na všetkých úrovniach pigmentačného procesu v pokožke a tak podporuje a urýchľuje proces opálenia a tým zvyšuje prirodzenú ochranu pokožky.

Tento produkt je súčasťou akcie Leto 2020_3 :
Pri kúpe šiestich rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM dostanete až 3x skvelý LETNÝ darček:)