ESTHEDERM AQUA DIFFUSION FLUID - hydratačný fluid 50ml
46,00 € s DPH

Predaj ukončený

Popis produktu

AQUA DIFFUSION FLUID

Hydratačný fluid

Hĺbková a dlhodobá hydratácia bez pocitu premastenia. Keď pleti chýba hydratácia – snaží sa chrániť a tak produkuje nadmerné množstvo kožného mazu. Výsledkom je tak príliš mastná, lesklá pleť, ktorá pôsobí nezdravo. Fluid s ľahučkou konzistenciou zabezpečuje pleti hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu tak, že ju naučí, ako fungovať normálne, aby si sama vedela získavať a udržiavať vodu a zároveň regulovať tvorbu kožného mazu.

Pleť je hĺbkovo hydratovaná a vie si sama hydratáciu získavať a udržiavať. Pleť sa prestáva nadmerne premasťovať, stáva sa čistá a žiarivá. Mladosť pleti je zachovaná.

Pre všetky typy pleti dehydratovanej pokožky najmä pre mastnú. Pre všetkých, ktorí obľubujú jemnú, fluidnú textúru.

Naneste na čistú a suchú pokožku tváre, krku a dekoltu ráno a/alebo večer, samostatne alebo po Cellular Concentrate Serum. Vynikajúci základ pod make-up.

Tuba 50ml

Tento produkt je súčasťou akcie Vianoce 2022: krém+sérum = darček :
Upokojujúce čistiace mlieko CALMING MILK a upokojujúce čistiace tonikum CALMING LOTION spolu v hodnote 58€ od INSTITUT ESTHEDERM získate ako darček pri nákupe vášho obľúbeného séra a krému. Musíte si kúpiť pleťový krém aj pleťové sérum, aby Vám bol darček automaticky pridaný. Ak máte záujem o darček Hyaluronic očné sérum, napíšte nám to prosím do poznámky a vymeníme ho. Pár kusov ešte máme na sklade :)


Súvisiace produkty